środa, 12 marca 2014

Niespodzianka! :)

Dzisiaj znów nie poszłam do szkoły. Przez nogę, rękę i przeziębienie. Wstałam sobie w najlepsze i babcia zaskoczyła mnie informacją o nowej paczce! Ja, ledwo poruszająca się kaleka ZBIEGŁAM po schodach (oczywiście ostatnie stopnie pokonując częścią ciała, która niestety już nie nazywa się plecami).

Była to przesyłka z wygranego rozdania u kascysko (bardzo dziękuję!). W środku znalazły się naprawdę fajne rzeczy, chociaż obawiam się, że podkład może być trochę za ciemny dla takiego bielucha jak ja. :D

Pogoda dzisiaj jest bardzo fajna, słoneczko świeci, więc grzechem byłoby niewykorzystanie tych korzystnych warunków do zrobienia zdjęć. :)

Wszystkie produkty były bardzo solidnie zapakowane, nie miały możliwości uszkodzić się podczas transportu. :)


♥Balsam do ciała - bardzo ładny zapach. :)♥Podkład kryjący


♥Serum rozświetlające


Jeszcze raz dziękuję. :)

Do zdjęć złapał się jeszcze mój lakier, który od tygodnia noszę w bluzie. Ogólnie nie przywiązuję dużej wagi do wyglądu paznokci, a najczęstszy kolor jaki na nich gości to "oblazły". Jednak ten malutki lakier bardzo mi się spodobał, bo jest delikatny i pewnie dostanie go moja siostra. :)

Zrobiłam też kilka zdjęć innych kosmetyków, żeby mieć gotowe materiały do recenzji. Edytowałam też wpis o Masce drożdżowej Babuszki Agaffi, bo były w nim tylko zdjęcia z Internetu. :)


Już niedługo parę nowych recenzji i niespodzianka! :)

3 komentarze:

  1. Zdjęcia jak i sposób prowadzenia bloga można porównać do ich wykonawcy, baardzoo ładne :* ;>

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystko super, ładnie, ale jeśli jeszcze raz nazwiesz swoją siostrę Gremlin, to znajdę Cię i... wtedy się zastanowię co dalej. Na pewno jest ładniejsza od Ciebie i mówiąc w ten sposób na nią odbijasz sobie kompleksy ;> Sory, ale szczerość to podstawa.

    OdpowiedzUsuń